Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5
v
v

Změny v rozvrhu Wednesday 17. 4.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
4.A Absc Absc
8.B Absc
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hanáčková Zuzana - - - - Ra Ra - Ra Ra -
Kožuchová Alexandra ..
Podivinská Jitka Ša Ša - - -
Škvárová Ivana Hd Sm - - .. .. - - - - - -
Vrubelová Lenka - Sa - - - Mt Čr - - -
Englová Alžběta .. ..
Hanzlíková Dana - Bla Bla - - - -
Horká Monika - - Hr Fi .. - -
Javorová Naděžda - - - - - - - - -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Dokoupilová Radana
12:40 - 13:10 Šatna a choba k jídelně  
Hartmannová Věra
3 spojeno (Ho PedD) ČJL 5.B (CJL1) 5.B
3 změna ČJL 5.B (CJL2) 5.B
13:10 - 13:40 Šatna a choba k jídelně  
Hladíková Jana
4 spojeno (Šk SEM) ANJ 9.A (Ang2) 9.A
před 5. hod dohled 3.patro  
Kožuchová Alexandra
před 6. hod dohled 3.patro  
6. les.Obecný pedagogický dohled
Mlčochová Margarita
13:40 - 14:00 Šatna a choba k jídelně  
Nebojsová Barbora
7:35 - 7:55 Šatna a choba k jídelně  
Rašková Andrea
4 spojeno (Hn NEM) INF 7.B (PČ2) INF
5 spojeno (Hn NEM) INF 7.B (PČ2) INF
7 spojeno (Hn NEM) INF 9.A (PČ2) INF
8 spojeno (Hn NEM) INF 9.A (PČ2) INF
Sahajová Eliška
1 supl. (Vr NEM) PŘP 6.B UVV za odpadlou
Semelová Jana
5 spojeno (Šk SEM) ANJ 8.A (Ang2) 8.A
Střídová Jana
před 5., 6. hod dohled Přízemí  
Šádková Barbora
5 spojeno (Po LEK) TEV 8.B (Chl) TV1
6 spojeno (Po LEK) TEV 8.A (Chl) TV1
Černý Martin
6 supl. (Vr NEM) ZEM 7.B UU za odpadlou
Matěj Jaroslav
5 supl. (Vr NEM) ZEM 6.B UVV přespočetná hod.
Englová Alžběta
3. - 4. les.Obecný pedagogický dohled
Filipová Petra
4 změna ČJL 3.B (CJL2) 3.B
4 spojeno (Ho PedD) ČJL 3.B (CJL1) 3.B
Hadašová Monika
4 supl. (Ha SEM) TEV 5.A TV1 za odpadlou
4 odpadá ČJL 4.A (CJL4)
Horká Monika
0. - 7. les.Obecný pedagogický dohled
Navrátilová Helena
před 1., 2. hod dohled 2.patro  
Petrošová Věra
2 spojeno (Ho PedD) ČJL 1.B (CJL1) 1.B
2 změna ČJL 1.B (CJL2) 1.B
Rudolfová Eva
11:40 - 12:10 Šatna a choba k jídelně  
Suchánková Ivana
12:10 - 12:40 Šatna a choba k jídelně  
Bijová Jarmila
před 3. hod dohled 2.patro  
Blahová Olga
1 supl. (Ha SEM) ČJL 5.A 5.A Suplování vychovatelek
2 supl. (Ha SEM) MAT 5.A 5.A Suplování vychovatelek
Změny v rozvrzích tříd
1.B
2 ČJL CJL1 1.B spojí (Ho)
2 ČJL CJL2 1.B změna
3.A
5 HUV odpadá (Ho)
3.B
4 ČJL CJL2 3.B změna Fi
4 ČJL CJL1 3.B spojí Fi (Ho)
4.A
3. - 4. les. Obecná absence třídy
5.A
1 ČJL 5.A supluje Bla (Ha)
2 MAT 5.A supluje Bla (Ha)
4 TEV TV1 supluje (Ha)
5.B
3 ČJL CJL1 5.B spojí Hr (Ho)
3 ČJL CJL2 5.B změna Hr
6.B
1 PŘP UVV supluje Sa (Vr)
5 ZEM UVV supluje Mt (Vr)
7.B
4 INF PČ2 INF spojí Ra (Hn)
5 INF PČ2 INF spojí Ra (Hn)
6 ZEM UU supluje Čr (Vr)
8.A
5 ANJ Ang2 8.A spojí Sm (Šk)
6 TEV Chl TV1 spojí Ša (Po)
8 KaV AKV odpadá (Šk)
9 KaV AKV odpadá (Šk)
8.B
5 TEV Chl TV1 spojí Ša (Po)
8 KaV AKV odpadá (Šk)
9 KaV AKV odpadá (Šk)
6. les. Obecná absence třídy
9.A
4 ANJ Ang2 9.A spojí Hd (Šk)
7 INF PČ2 INF spojí Ra (Hn)
8 INF PČ2 INF spojí Ra (Hn)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou