Events 11/1/2022 - 11/30/2022

  • 1/11
    Tuesday
  • 2/11
    Wednesday
    Divadelní představení
    14:00 - 22:00 Tři sestry (Uherské Hradiště)
  • 3/11
    Thursday
  • 4/11
    Friday
    Jiné soutěže
    07:00 - 16:00 Logická olympiáda - krajské kolo (Olomouc)
    Exkurze
    08:00 - 09:40 Muzeun JAK
    Divadelní představení
    08:00 - 13:00 Minioperetky Z.Svěráka (Olomouc)
    Exkurze
    10:00 - 11:40 Muzeun JAK
  • 5/11
    Saturday
  • 6/11
    Sunday
  • 7/11
    Monday
  • 8/11
    Tuesday
    Jiné akce
    08:55 - 09:40 Schůzka ŠPP
    Semináře a školení
    08:55 - 12:35 3D tisk (SPŠ)
    Přednáška
    12:45 - 15:10 Setkání VP
  • 9/11
    Wednesday
    Jiné soutěže
    08:55 - 13:30 Slavíci z Přerova
  • 10/11
    Thursday
    Jiné soutěže
    08:00 - 13:30 Slavíci z Přerova
  • 11/11
    Friday
    Semináře a školení
    06:00 - 20:00 Kurz mediálního vzdělávání (Praha)
    Sportovní soutěže
    07:00 - 16:00 Florbal - okresní kolo
    akce ŠD
    12:00 - 14:00 Vánoční focení (Strasenský)
  • 12/11
    Saturday
  • 13/11
    Sunday
  • 14/11
    Monday
    Semináře a školení
    07:00 - 22:00 Volejbal (Brandýs n/L.)
  • 15/11
    Tuesday
    Exkurze
    08:55 - 11:40 Scholaris - burza středních škol
  • 16/11
    Wednesday
    Exkurze
    08:55 - 10:45 Knihovna
    Porady
    10:00 - 12:35 Výběrové řízení "Střecha" (MěÚ)
  • 17/11
    Thursday
  • 18/11
    Friday
  • 19/11
    Saturday
  • 20/11
    Sunday
  • 21/11
    Monday
  • 22/11
    Tuesday
    Jiné soutěže
    07:00 - 09:40 Pythagoriáda - okresní kolo (GJŠ)
  • 23/11
    Wednesday
    Beseda
    10:00 - 12:35 Úřad práce
    Exkurze
    10:55 - 12:35 Knihovna
  • 24/11
    Thursday
    Beseda
    10:00 - 12:35 Úřad práce
  • 25/11
    Friday
    Projekty
    07:00 - 15:10 Multimediální den (Brno)
  • 26/11
    Saturday
  • 27/11
    Sunday
  • 28/11
    Monday
    Exkurze
    08:00 - 08:45 Knihovna
    Exkurze
    10:00 - 11:40 Knihovna
  • 29/11
    Tuesday
  • 30/11
    Wednesday
    Jiné soutěže
    10:00 - 10:45 Olympiáda z ČJL (školní kolo) vybraní žáci 8.-9.ročníku
    Jiné soutěže
    10:55 - 11:40 Olympiáda z ČJL (školní kolo) vybraní žáci 8.-9.ročníku
    Semináře a školení
    13:00 - 16:00 Posturální cvičení (SPŠ)

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"